Villa Bayram

₺3,500 - ₺6,000
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Villa Bayram, Antalya’nın Kalkan bölgesinde yer alan kiralık villalar arasında yer almaktadır. Villanın bulunduğu Kalkan bölgesi, Türkiye’nin en güzel tatil yörelerinden birisidir. Bölgede gezip görülebilecek pek çok tarihi ve doğal güzellik bulunmaktadır. Bunların yanında Kalkan’da konaklama için tercih edilebilecek en güzel seçenek kiralık yazlık seçeneğidir. Çünkü Kalkan’da lüks özelliklere sahip pek çok villa bulunmaktadır. Bunlar arasında Villa Bayram, tatilcilere sunduğu lüks özellikler ile ön plana çıkmaktadır.

Lüks Muhafazakâr Kiralık Yazlık “Villa Bayram”

Villa Bayram, Kalkan’da yer alan deniz manzaralı ve jakuzili lüks kiralık yazlıklar arasında yer almaktadır. Özellikle İslami kurallara uygun yaşayanlar ile balayı çiftleri tarafından tercih edilen villanın havuzu korunaklıdır. Bu anlamda da Kalkan’da yer alan balayı villaları arasında önemli bir yere sahiptir. Çünkü villayı tercih eden çiftler korunaklı havuzu sayesinde gözetlenme korkusu yaşamadan diledikleri gibi havuz keyfi yapabilmektedir.

Yatak Odası ve Salon

Lüks kiralık yazlık villa içerisinde 5 adet yatak odası yer almaktadır. 10 kişi kapasiteli villa içerisinde yer alan bu yatak odalarında çift kişilik yataklar yer almaktadır. Yine bunun yanında bazı odalarda çocuklar ve misafirlerin kullanımı için tek kişilik yataklar da bulunmaktadır.

Villa Bayram’ın yatak odalarından birisinde jakuzi yer almaktadır. Bu anlamda tatili için jakuzili villa arayışı içinde olan balayı çiftleri için en ideal seçeneklerden birisi olduğu söylenebilir.

Bunların yanında villa içerisinde bir adet salon bulunmaktadır. Bu salon ise oldukça geniştir ve içerisinde bir evin salonundan beklenen her türlü özelliği barındırmaktadır. Bu anlamda oda içerisinde TV, uydu, modern salon takımı gibi unsurlar da yer almaktadır.

Mutfak

Kiralık yazlık içerisinde yer alan mutfakta tatilcilerin ihtiyaç duyabilecekleri her türlü araç ve gereç yer almaktadır. Amerikan mutfak özelliği gösteren bu mutfak, içerisinde yemek masası, fırın, yemek takımı, buzdolabı, bulaşık makinesi, tencere takımı, elektrikli su ısıtıcısı ve çatal bıçak takımı yer almaktadır.

Havuz ve Bahçe

Villa Bayram içerisinde bir adet korunaklı havuz yer almaktadır. Bu havuzun bakımları günlük olarak yapılmaktadır. Yine havuz çevresinde şezlonglar, şemsiye, bahçe masası ve bir adet de mangal yer almaktadır.

Fiyatlar

BaşlangıçBitişFiyat
10 Haziran 2018
10 Eylül 2018
₺6,000€987£873$1,120
11 Eylül 2018
30 Eylül 2018
₺5,000€823£728$933
1 Ekim 2018
31 Ekim 2018
₺3,500€576£509$653

Mesafeler

Rezervasyon Durumu

Emlağın Konumu

Yorum bırak

Yorumlar (0)